KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16185010
nr 1618 5010
Hasse Lindroth
(f. 1938), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 155/320, daterad -07, "Station Davron, Paris". Bildmått: 29x22 cm, yttermått inklusive ram: 46x36 cm
Hasse Lindroth, född 1938 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 04:01:30)
Uppdatera
Visning
fredag 3/5, lördag 4/5, söndag 5/5 och måndag 6/5
Auktionen
avslutas:
måndag 6 maj kl 19:17:55
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Hasse Lindroth
Läs mer om Hasse Lindroth